Katwijk  |  Noordwijk

Telefoon: (071) 301 89 44

E-mail: info@zwaanosteopathie.nl

Volg ons op: Volg Zwaan Osteopathie op Facebook

Openingstijden:

ma 07:30 - 18:00
di 07:30 - 20:00
wo 08:00 - 20:00
do 08:00 - 18:00
vr 08:00 - 18:00
za 08:30 - 13:00
routebeschrijving vanuit o.a. Leiden, Oegstgeest, Voorhout, Noordwijk, Noordwijkerhout, Wassenaar, Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg Vestiging Katwijk:
Ligusterstraat 2a
2225 RG Katwijk aan zee
Tel. 071-3018944
Routebeschrijving »
Vestiging Noordwijk:
Kerkstraat 51a
2201 KL Noordwijk
Tel. 071-3018944
Routebeschrijving »

Afspraak maken?

Om een afspraak te maken bij Zwaan Osteopathie kunt u bellen met 071-301 89 44, een e-mail sturen naar info@zwaanosteopathie.nl, of gebruik maken van ons aanmeldformulier.

Als u op werkdagen belt tussen 09.00 en 12.00 uur krijgt u direct ons secretariaat aan de lijn. Belt u op een ander tijdstip dan staat waarschijnlijk onze voicemail aan, aangezien wij tijdens de behandeling van patiŽnten liever de telefoon niet aannemen.

Heeft u vragen?

Wilt u weten of uw klacht behandelbaar is of wilt u meer weten over osteopathie? Stuur dan een e-mail naar info@zwaanosteopathie.nl. Uw vraag zal op korte termijn beantwoord worden.

Heeft u een klacht over de behandeling?

Hier kunt u meer lezen over de klachtenfunctionaris en de klachten- en geschillencommissie van het Nederlands Register Osteopathie (NRO). Voor vragen en/of onduidelijkheden kunt u uiteraard tevens contact opnemen met onze praktijk.

Routebeschrijving

Hiernaast vindt u een routebeschijving naar de verschillende vestigingen van Zwaan Osteopathie, o.a. vanuit Leiden, Oegstgeest, Voorhout, Noordwijk, Noordwijkerhout, Wassenaar, Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg.

E-mailadressen

Indien u rechtstreeks contact wilt opnemen met een van onze osteopaten, of met het secretariaat, dan kan dat via onderstaande e-mailadressen.

Jaap Zwaan: jaap@zwaanosteopathie.nl

Dirk Mutsaerts: dirk@zwaanosteopathie.nl

Marjolein den Hollander: marjolein@zwaanosteopathie.nl

Paul Wetselaar: paul@zwaanosteopathie.nl

Debbie Oude Veldhuis: debbie@zwaanosteopathie.nl

Jeroen Jonker: jeroen@zwaanosteopathie.nl

Mariyati van Duijn (secretariaat): mariyati@zwaanosteopathie.nl

Algemeen: info@zwaanosteopathie.nl